Prerátali sme to za vás! Tieto spomienkové knihy pre deti sú cenovo najvýhodnejšie!

Kritériá na kvalitnú detskú spomienkovú knižku alebo spomienkový pamätník sme si už rozobrali v našom blogu. Teraz si rozoberieme ľahkú matematiku, aby sme zistili aká knižka / aké knižky nás vyjdú najlacnejšie ak si chceme zapísať spomienky na tehotenstvo, udalosti z prvého roka dieťaťa aj míľniky jeho detstva aspoň do nástupu do školy.

 Obrázok článku

3 samostatné knihy
(Tehotenský denník; Prvý rok bábätka; Scrapbook kniha na detské míľniky)

Priemerná cena tehotenských denníkov na Slovensku je približne 15 € za knižku. V rovnakej cene sa pohybuje aj scrapbook kniha, kde si môžete zapisovať detské míľniky, prípadne fotoalbum na lepenie fotiek s možnosťou pridania popisu by nás vyšiel v priemere tiež 15 €. Cena sa klasickú kniha pre prvé detské zážitky od narodenia do 1. roku sa dá kúpiť priemerne za 12€. Celková suma za 3 samostatné knihy predstavuje 42 €.

 

2 knihy s variantom 2 v 1
(2 v 1 Tehotenský denník + Prvý rok bábätka; Scrapbook na detské míľniky)

Knižka 2 v 1, ktorá obsahuje rozsiahlejšie záznamy od tehotenstva až po prvý rok bábätka v priemere stojí 30 € . Po prirátaní ceny za spomínaný scrapbook, či fotoalbum na záznam detských mílnikov sa dostaneme na celkovú sumu 45 € za obe knihy.

 

2 knihy s variantom 2 v 1
(Tehotenský denník;  2 v 1 Prvý rok bábätka + zážitky z detstva)

V tomto variante skúsime tú druhú kombináciu 2 v 1 knihy a to zvlášť kúpiť tehotenský denník a k tomu 2 v 1 knihu, ktorá sa píše od narodenia dieťaťa až po rôzne zážitky z detstva. Priemernú cenu za tehotenský denník už vieme, je to 15 € a spomínaná 2 v 1 knižka nás vyjde približne 28 €. Kombinácia týchto dvoch kníh nám dáva výslednú cenu nákupu 43 €.

 

1 Kniha variant 3 v 1
(Tehotenský denník + Prvý rok bábätka + Scrapbook na detské míľniky)

Existuje aj spomienková kniha 3 v 1, ktorá obsahuje všetky tri spomínané životné kapitoly. Píše sa od začiatku tehotenstva, vrátane prvého roku bábätka až po 10 rok života, čo je ideálny vek, kedy môžete vyplnenú knižku dieťaťu darovať ako darček. Výhodou tejto knihy je, že všetko máte prehľadne na jednom mieste a cena tejto knihy je priemerne iba 32 €. Chcete vedieť o akú spomienkovú knihu ide?

     

 

 

Suma sumárum

Podľa našich výpočtov je cenovo najvýhodnejšia kúpa detskej spomienkovej knihy 3 v 1. Odporúčame unikátnu knihu v 3 v 1 formáte doplnenú o množstvo kreatívnych strán „Z lásky sa zrodilo...“ . Tento variant je o 10 eur lacnejší ako kúpa 3 samostatných kníh na zapísanie tehotenstva, prvého roku dieťaťa a míľnikov počas detstva. Keďže má táto spomienková kniha vo variante 3 v 1 až 146 strán rozsahom môže konkurovať dvom knihám a to jednej klasickej a druhej s variantom 2 v 1. Pri kúpe troch samostatných kníh bude rozsah však všetkých strán približne o 40 strán väčší. Nevýhodou troch samostatných kníh však je nejednotný dizajn a rozmery samostatných kníh. My preto volíme za víťaza spomienkovú knihu vo variante 3 v 1, kde uchováte všetky dôležité spomienky na jednom mieste s jednotným dizajnom.

Samotná kúpa spomienkových kníh je však už na vašom rozhodnutí. Ako sa vraví, proti gustu žiaden dišputát. Nech sa rozhodnete pre akýkoľvek variant veríme, že budete spokojná a všetky strany zapíšete krásnymi spomienkami až po poslednú stranu.

Späť do obchodu