Spomienková kniha pre deti - Z lásky sa zrodilo ...

3 v 1! Tehotenský denník, Prvý rok bábätka a Zápisník míľnikov dieťaťa až do 10. roku života

Unikátna detská spomienková knižka s miestom pre Vaše vyznania, záznamy a fotografie, ktoré zachytávajú tehotenstvo, prvý rok bábätka a významné míľniky počas celého detstva až do 10. roku života. "Z lásky sa zrodilo..." je obsahovo najrozsiahlejšia a najkreatívnejšia kniha svojho druhu. Knihu môžeme zaradiť do kategórie scrapbook kníh, ktoré sú čoraz populárnejšie. Táto spomienková scrapbook kniha pre dieťa rodiča navádza na zápis a zdokumentovanie všetkých udalostí, ktoré by mohli dieťa neskôr zaujímať. Hlavnou myšlienkou knihy je vytvoriť pre dieťa krásnu spomienku na detstvo a povedať mu pomocou knihy, že je milované a chcené. Okrem krásnych vyznaní a fotografií je v knihe priestor aj na vtipné príbehy a fotky, na ktorých sa zasmeje celá rodina. 

Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Skladom (>5 ks)
Kód: 15001
€34,90 –28 % €25
Kategória: Naše knižky

Kniha "Z lásky sa zrodilo..." je v tvrdých doskách so špirálovou väzbou, aby sa väzba knihy prispôsobila hrúbke po zaplnení fotografiami. Strany knihy sú z kvalitného 190g papiera, sú vhodné na vpisovanie perom a lepenie fotografií. Kniha má 146 strán a dá sa rozdeliť na päť základných častí.

Prvá časť je venovaná tehotenstvu, kde nájdete miesto pre zápisky ako ste sa dozvedeli o tehotenstve, o pohlaví bábätka, ako ste sa počas tehotenstva cítili a napríklad aj to, ako ste vyberali svojmu bábätku meno a aký je jeho rodokmeň. V prvej časti nesmú chýbať fotografie zo sona, fotky bruška mesiac po mesiaci, či profesionálne tehotenské fotografie s partnerom. Nechýbajú ani kreatívne strany, ktoré vás navedú na zaujímavé a originálne fotografie.

Druhá časť knižky je písaná od narodenia a je venovaná prvému roku dieťatka. V knihe je priestor hlavne na zachytenie dieťatka ako rástlo mesiac po mesiaci, ako sa vyvíjalo a ako prežívalo prvé Vianoce, prvé narodeniny a iné sviatky a významné udalosti. Nechýbajú ani strany s vtipnými fotkami, ktoré sa rodičom podarili zachytiť, priestor na rodinné fotky s bábätkom a fotografie z krstín / z uvítania dieťatka do života. Krásnou pamiatkou sú aj prvé odtlačky, prvé vlásky dieťatka a strany, kde sú vyznania od rodičov a odkazy od rodiny, ktoré dieťa utvrdia v tom, že je milované. 

Tretia časť knižky je venovaná obdobiu batoľaťa od 1. do 3. roku života, kedy dieťatko začína rozprávať a preto je veľa strán venovaných prvým slovám, prekladu detskej hatlaniny a neskôr aj zápisu vtipných výrokov a otázok, ktoré dieťa zaujímali. V tretej časti nájdete aj strany na zdokumentovanie prvej dovolenky pri mori, či na horách, ale aj vtipné situačné fotky a kreatívne rodinné fotografie. 

Štvrtá časť zachytáva predškolský vek dieťaťa, nástup do škôlky, prvé vystúpenie, prvé kresbičky dieťaťa významné míľniky ako prvá jazda na bicykli, ako sa dieťa učilo plávať a zaviazať si šnúrky na topánkach. Taktiež tu nájdete miesto na krásne spomienky z detstva u starých rodičov, fotky zo zoo, z karnevalu, u zmrzlinára, alebo fotky s domácim miláčikom. 

Záver knihy je venovaný mladšiemu školskému veku do približne 10. roku života dieťaťa. Nesmie chýbať nástup do školy, prvácka fotka, fotka so spolužiakmi a vtipné fotografie ako dieťaťu postupne vypadávali mliečne zúbky a rástli trvalé zuby. V knižke je dokonca priestor pre prvé písmená na pamiatku, prvý podpis dieťaťa a listy Ježiškovi s vianočnými prianiami. Táto časť zachytáva aj prvé úspechy a momenty, kedy boli rodičia na dieťa hrdí, ale aj prvé neúspechy v podobe poznámok zo žiackej knižky a prvej päťky. 

 

Z lásky sa zrodilo...
Text © Romana Kiššová 2020
Grafické spracovanie © Romana Kiššová 2020
Vydavateľstvo © SlovaKiss s.r.o. 2020
ISBN 978-80-973655-0-9

 

Prezrite si krátke promo video knižky Z lásky sa zrodilo... :)

Z lásky sa zrodilo | promo video | peneloppe.sk

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 15:13
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=peneloppe.sk&id=ulg35
Odpovedať
M Avatar autora 12.9.2020 08:52
Kreatívna, vynaliezavá, praktická, milučká.... Skvelý darček pre každú tehulu a ešte väčší pre jej dieťatko. Odporúčam!
Odpovedať
5
18x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
D Avatar autora | 18.5.2022
Dnes mi prišla knižka a je asi jediná ktorá ma úplne všetko čo som potrebovala ???? strašnú radosť mám z nej
5
N Avatar autora | 10.3.2022
Nádherná knižka, prekonala moje očakávania. Som s ňou veľmi spokojná, všetko do úplného detailu❤️????????
5
P Avatar autora | 5.8.2021
Ako prekvapenie som objednal som knihu pre svoju zenu v objednavke som zadal, ze mam zaujem o darcekove balenie. Kniha prisla pekne zabalena hned na druhy den. Manzelka bola z nej nadsena a ja som bol rad, ze ju nemusim balit, lebo mi to nikdy velmi neslo.
5
P Avatar autora | 16.7.2021
Toto je asi moja najoblúbenejšia knižka. Veľmi krásna a do 2 dní bola doma. Čiže veľká spokojnosť :)
5
K Avatar autora | 29.10.2020
Keby som mala vytvoriť spomienkovú knižku pre moje dieťa, vyzerala by presne takto ❤ Nič mi v nej nechýba. Je nádherná ❤
5
T Avatar autora | 10.9.2020
Venovali sme ju ako darček a spravili sme dobre. Obsah a vzhľad kreatívny, radosť zaručená! Vrelo odporúčam! ;)
5
J Avatar autora | 4.9.2020
Úžasná scrapbook kniha. Už sa neviem dočkať, keď ju celú vyplním fotkami a zážitkami a na 10. narodeniny ju dám malej. Myslím, že sa veľmi poteší.
5
M Avatar autora | 23.8.2020
Neodolala som... Nádherný nápad, krásna knižka :)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie