Spomienková kniha pre deti - Z lásky sa zrodilo ...

Teraz obálka s novým elegantným dizajnom


3 v 1! Tehotenský denník, Prvý rok bábätka a Zápisník míľnikov dieťaťa až do 10. roku života

Unikátna detská spomienková knižka s miestom pre Vaše vyznania, záznamy a fotografie, ktoré zachytávajú tehotenstvo, prvý rok bábätka a významné míľniky počas celého detstva až do 10. roku života. "Z lásky sa zrodilo..." je obsahovo najrozsiahlejšia a najkreatívnejšia kniha svojho druhu.

Doprava cez Packetu ZADARMO

Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Skladom (>5 ks)
Kód: 15001
€34,90 –21 % €27,50
Kategória: Naše knižky

"Z lásky sa zrodilo..." môžeme zaradiť do kategórie scrapbook kníh, ktoré sú čoraz populárnejšie. Táto spomienková scrapbook kniha pre dieťa rodiča navádza na zápis a zdokumentovanie všetkých udalostí, ktoré by mohli dieťa neskôr zaujímať. Hlavnou myšlienkou knihy je vytvoriť pre dieťa krásnu spomienku na detstvo a povedať mu pomocou knihy, že je milované a chcené. Okrem krásnych vyznaní a fotografií je v knihe priestor aj na vtipné príbehy a fotky, na ktorých sa zasmeje celá rodina. 

Kniha "Z lásky sa zrodilo..." je v tvrdých doskách so špirálovou väzbou, aby sa väzba knihy prispôsobila hrúbke po zaplnení fotografiami. Strany knihy sú z kvalitného 190g papiera, sú vhodné na vpisovanie perom a lepenie fotografií. Kniha má 146 strán a dá sa rozdeliť na päť základných častí.

Prvá časť je venovaná tehotenstvu, kde nájdete miesto pre zápisky ako ste sa dozvedeli o tehotenstve, o pohlaví bábätka, ako ste sa počas tehotenstva cítili a napríklad aj to, ako ste vyberali svojmu bábätku meno a aký je jeho rodokmeň. V prvej časti nesmú chýbať fotografie zo sona, fotky bruška mesiac po mesiaci, či profesionálne tehotenské fotografie s partnerom. Nechýbajú ani kreatívne strany, ktoré vás navedú na zaujímavé a originálne fotografie.

Druhá časť knižky je písaná od narodenia a je venovaná prvému roku dieťatka. V knihe je priestor hlavne na zachytenie dieťatka ako rástlo mesiac po mesiaci, ako sa vyvíjalo a ako prežívalo prvé Vianoce, prvé narodeniny a iné sviatky a významné udalosti. Nechýbajú ani strany s vtipnými fotkami, ktoré sa rodičom podarili zachytiť, priestor na rodinné fotky s bábätkom a fotografie z krstín / z uvítania dieťatka do života. Krásnou pamiatkou sú aj prvé odtlačky, prvé vlásky dieťatka a strany, kde sú vyznania od rodičov a odkazy od rodiny, ktoré dieťa utvrdia v tom, že je milované. 

Tretia časť knižky je venovaná obdobiu batoľaťa od 1. do 3. roku života, kedy dieťatko začína rozprávať a preto je veľa strán venovaných prvým slovám, prekladu detskej hatlaniny a neskôr aj zápisu vtipných výrokov a otázok, ktoré dieťa zaujímali. V tretej časti nájdete aj strany na zdokumentovanie prvej dovolenky pri mori, či na horách, ale aj vtipné situačné fotky a kreatívne rodinné fotografie. 

Štvrtá časť zachytáva predškolský vek dieťaťa, nástup do škôlky, prvé vystúpenie, prvé kresbičky dieťaťa významné míľniky ako prvá jazda na bicykli, ako sa dieťa učilo plávať a zaviazať si šnúrky na topánkach. Taktiež tu nájdete miesto na krásne spomienky z detstva u starých rodičov, fotky zo zoo, z karnevalu, u zmrzlinára, alebo fotky s domácim miláčikom. 

Záver knihy je venovaný mladšiemu školskému veku do približne 10. roku života dieťaťa. Nesmie chýbať nástup do školy, prvácka fotka, fotka so spolužiakmi a vtipné fotografie ako dieťaťu postupne vypadávali mliečne zúbky a rástli trvalé zuby. V knižke je dokonca priestor pre prvé písmená na pamiatku, prvý podpis dieťaťa a listy Ježiškovi s vianočnými prianiami. Táto časť zachytáva aj prvé úspechy a momenty, kedy boli rodičia na dieťa hrdí, ale aj prvé neúspechy v podobe poznámok zo žiackej knižky a prvej päťky. 

 

Z lásky sa zrodilo...
Text © Romana Kiššová 2020
Grafické spracovanie © Romana Kiššová 2020
Vydavateľstvo © SlovaKiss s.r.o. 2020
ISBN 978-80-973655-0-9

 

Prezrite si krátke promo video knižky Z lásky sa zrodilo... :)

Z lásky sa zrodilo | promo video | peneloppe.sk

5
34x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 10.12.2023
Knizka je nadherna
5
Avatar autora | 5.12.2023
+ Krásne vytvorená spomienkova knizka.

5
Avatar autora | 23.11.2023
Krásna spomienková knižka, veľa obrázkov kupovala som pod stromček,mojím nevestám.Môžem len doporučiť.
5
E Avatar autora | 23.11.2023
Teším sa, už jednu mám a teraz druhú a aj švagrine určite urobí radosť, ozaj skvelá kniha 💕
5
Avatar autora | 20.11.2023
Krásna, veľmi potešila
5
Avatar autora | 18.9.2023
Kniha je nádherná, som veľmi rada, že som si ju zakúpila. Pri ďalšom bábätku si ju kúpim o niečo skôr, aby som vedela, aké fotky mám robiť :D Je v nej veľa priestoru na písanie, páči sa mi, že nemapuje len prvý rok, ale celé desaťročie. Grafika je taktiež krásna, za mňa super, odporúčam.
5
Avatar autora | 5.9.2023
Dobrá väzba produktu, krásne spracovanie, použité jemné farby, nápaditosť obsahu
5
Avatar autora | 27.7.2023
+ Naozaj pekná kniha
+ Dajú sa tam zapísať všetky dôležité informácie
+ Môžete si tam pridať fotografie
+ Verím že ta kniha bude mať pre vás veľkú hodnotu

Myslím si že sa oplatí za investovať do tejto knihy ak si chcete poznamenať dôležité udalosti a pokroky svojho drobčeka. Tie hlavné udalosti a otázky sú už pred pripravené ale myslím si že kreativite sa medze nekladú. Raz bude mať ta kniha veľkú hodnotu keď si spolu sadnete ku knihe a zaspomínate.
5
M Avatar autora | 14.3.2023
nádherne spracovaná kniha :-)
5
M Avatar autora | 28.1.2023
+ Super

5
Z Avatar autora | 24.12.2022
+ Veľmi pekné spracovanie
+ Pomerne hrubá

Veľmi pekná spomienková knižka :)
4
E Avatar autora | 18.12.2022
+ kvalita podaľa ponuky

5
S Avatar autora | 10.11.2022
+ Krásne prepracovaná kniha na zachovanie spomienok od začiatku tehotenstva až po základnú školu. Milé a praktické. Kupované ako darček tehotnej kamarátke.

5
D Avatar autora | 18.5.2022
Dnes mi prišla knižka a je asi jediná ktorá ma úplne všetko čo som potrebovala ???? strašnú radosť mám z nej
5
N Avatar autora | 10.3.2022
Nádherná knižka, prekonala moje očakávania. Som s ňou veľmi spokojná, všetko do úplného detailu❤️????????
5
P Avatar autora | 5.8.2021
Ako prekvapenie som objednal som knihu pre svoju zenu v objednavke som zadal, ze mam zaujem o darcekove balenie. Kniha prisla pekne zabalena hned na druhy den. Manzelka bola z nej nadsena a ja som bol rad, ze ju nemusim balit, lebo mi to nikdy velmi neslo.
5
P Avatar autora | 16.7.2021
Toto je asi moja najoblúbenejšia knižka. Veľmi krásna a do 2 dní bola doma. Čiže veľká spokojnosť :)
5
K Avatar autora | 29.10.2020
Keby som mala vytvoriť spomienkovú knižku pre moje dieťa, vyzerala by presne takto ❤ Nič mi v nej nechýba. Je nádherná ❤
5
T Avatar autora | 10.9.2020
Venovali sme ju ako darček a spravili sme dobre. Obsah a vzhľad kreatívny, radosť zaručená! Vrelo odporúčam! ;)
5
J Avatar autora | 4.9.2020
Úžasná scrapbook kniha. Už sa neviem dočkať, keď ju celú vyplním fotkami a zážitkami a na 10. narodeniny ju dám malej. Myslím, že sa veľmi poteší.
5
M Avatar autora | 23.8.2020
Neodolala som... Nádherný nápad, krásna knižka :)
Späť do obchodu