Hľadáte darček pre tehotnú kamarátku? Poradíme vám!

Oznámila vám vaša kamarátka, sestra alebo švagriná radostnú správu a vy rozmýšľate, čo venovať budúcej mamičke? Prinášame vám užitočný článok ako vybrať ten správny darček a kedy ho venovať. V článku nájdete aj perfektný tip na darček pre tehotnú, na ktorý nikdy nezabudne.  

 

Pozor na povery

Mnoho žien verí, že darovanie detských vecičiek ešte pred pôrodom dieťatka prináša nešťastie a preto je dobré vždy sa uistiť ako je na tom budúca mamička s poverčivosťou. V prípade, že budúca mamička organizuje baby shower party je pravdepodobné, že s touto starou poverou nemá žiaden problém a darčeky s radosťou prijme ešte pred narodením bábätka. Ak budúca mamička predsa len patrí medzi maminy, ktoré darčeky preberajú až po narodení dieťaťa a vy máte silnú potrebu venovať jej niečo ešte pred týmto dátumom, vhodná môže napríklad poukážka na nákup tehotenských a detských vecičiek.

Darček pre ňu

Určite nič nepokazíte nasledovnými darčekmi pre samotnú tehuľku. Môžete kúpiť tehotenské oblečenie, tehotenskú kozmetiku alebo niečo s pridanou hodnotou ako napríklad poukaz na tehotenské fotenie. Spolu s poukážkou môžete mamičke venovať aj tehotenský denník, alebo spomienkovú knihu obsahujúcu kapitolu na zapísanie tehotenstva, aby si tehotná žena mohla zapisovať všetky nezabudnuteľné okamihy tehotenstva.

Spýtajte sa, čo potrebuje

Ak ste sa uistili, že budúca mamička prijíma darčeky pre bábätko ešte pred pôrodom nebojte sa jej spýtať, čo potrebuje. Výbavička pre dieťa vyjde budúcich rodičov poriadne veľa a baby wish list (zoznam darčekov pre dieťa) môže pomôcť budúcim rodičom lepšie zvládnuť túto situáciu. Spýtajte sa či budúci rodičia takýto zoznam majú a potom je už len na vás koľko plánujete do bábätka investovať. Možnosti sú v každej cenovej kategórii od fľašiek a plienok cez zavinovačky a kolísky až po samotný kočiar.  

Venujte jej niečo špeciálne

Emócie sú tie najsilnejšie darčeky pod slnkom a preto ani ten najdrahší kočiar a najkrajšia kolíska netromfne darčeky s pridanou hodnotou. Pre budúcu mamičku môžete niečo vyrobiť, zorganizovať jej baby shower oslavu alebo vybrať z ponuky špeciálnych darčekov, na ktoré nikdy nezabudne. Našim tipom na darček pre tehotné je spomienková kniha 3 v 1, ktorá obsahuje tehotenský denník, prvý rok bábätka a míľniky počas detstva až do 10. rokov. Hovoríme o knihe „Z lásky sa zrodilo...“ s krásnym dizajnom, ktorej príbeh píšu samotní rodičia svojimi zápiskami, vyznaniami a nalepenými fotografiami. Táto kniha uchová spomienky na tehotenstvo a detstvo naveky. Venovaním tejto knižky umožníte vašej známej kedykoľvek si zaspomínať na tieto krásne momenty a priblížiť prvé roky života aj samotnému dieťaťu. Kniha aj po rokoch v rodičoch a dieťati rozdúcha množstvo silných emócii.

 

Ak už sa už rozhodnete pre akýkoľvek darček, verte, že darček darovaný od srdca je vždy ten najkrajší.

Späť do obchodu