Veľký Memory Box k spomienkovej knihe Z lásky sa zrodilo...

Unikátny Veľký Memory Box z brezového dreva na odkladanie spomienkových predmetov z tehotenstva a prvých rokov dieťatka.
S gravírovaným vekom s logom knihy Z lásky sa zrodilo..., ktorá sedí do vnútra boxu ako uliata. V boxe je priestor aj na ďalšiu knižku pre súrodenca, alebo inú spomienkovú knihu, či fotoalbum do veľkosti A4. 

Rozmery Spomienkového Boxu: 41 x 35,1 x 7,4 cm (Š x H x V)

Uvedená cena platí pre samostatný Memory Box bez knihy a bez detských vecičiek vo vnútri. 

Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Skladom (>5 ks)
Kód: B15001
€24
Kategória: Naše knižky
Memory box Z lasky 2
Iba samotný Box

Veľký drevený spomienkový box je doplnkom k spomienkovej knižke Z lásky sa zrodilo. Do Memory boxu si môžete odkladať spomienkové predmety z tehotenstva a prvých rokov dieťatka ako sú napríklad pozitívny tehotenský test, tehotenská knižka, náramok z pôrodnice, obľúbený cumlík a mojkáčik, prvé topánočky, či prvé oblečenie bábätka, aby ste si vedeli pripomenúť, aké bolo malinké.

Box má zásuvné otváracie veko s gravírovaným logom knihy Z lásky sa zrodilo. Zasúva sa do drážky z pravej strany Memroy boxu. Vo vnútri spomienkovej krabičky sú drevené priečky, ktoré oddeľujú jednotlivé oddelenia.

 

Najväčšie oddelenie je na uloženie spomienkovej knižky Z lásky sa zrodilo vo formáte väčšom ako A4 horizonálne. Vnútorná výška Memory boxu je približne 6 cm, takže do jedného boxu sa vám zmestia až dve spomienkové knihy Z lásky sa zrodilo, alebo spomienková kniha a fotoalbum do hrúbky našej spomienkovej knihy aj tehotenská knižka. 

Vedľa neho sa z pravej strany nachádza priehradka na tehotenský test, ktorá je široká približne 5 cm. Podľa svojho gusta si môžete to tejto priehradky vložiť výstelku pod tehotenský test ako napríklad drevitú vlnu, okrasnú stuhu či textíliu alebo detskú bavlnenú plienku. Aj v prípade nášho Memory boxu platí, že kreativite sa medze nekladú. 

Pod priehradkou na tehotenský test sa v spomienkovej krabičke na tehotenstvo a prvé roky bábätka nachádza rovnako široký priečinok na obľúbený cumlík, či náramok z pôrodnice. 

Pod najväčším priečinkom na spomienkovú knižku pre bábätko sa nachádzajú 3 rovnako široké oddelenia (približne 10,5 x 9,5 cm), ktoré sú určené na odloženie detského oblečenia, čapičky, prvých topánočiek alebo obľúbených mojkáčikov. V prípade, že si chcete odkladať aj mliečne zúbky dieťaťa na tohto priečinka sa zmestí aj menšia krabička na mliečne zúbky. (Potrebné kúpiť samostatne z ponuky na trhu, krabička na mliečne zúbky nie je súčasťou Memory boxu).

 

Výhodou Memory boxu je, že veko z brezového dreva je odnímateľné a vhodné na gravírovanie. Dodatočne si budete môcť v špecializovaných predajniach vygravírovať meno a údaje k narodeniu vášho bábätka. Na našom e-shope však túto možnosť zatiaľ neponúkame.

 

Náš Veľký Memory Box k spomienkovej knihe Z lásky sa zrodilo sa dá darovať aj ako darček k narodeniu dieťatka spolu s knižkou ako darčekový box k narodeniu bábätka. Drevenú krabičku v tomto prípade využijete ako darčekovú krabičku k narodeniu dieťatka (namiesto darčekového koša k narodeniu bábätka) do vnútra boxu spolu s knihou vložíte predmety, ktoré ste kúpili k narodeniu dieťatka ako napríklad látkové vzorované plienky, hrkálky, hryzadlá, detské oblečenie, cumlíky a retiazky na cumlíky, či stužky na kočík (tieto predmety na našom e-shope zatiaľ nenájdete je potrebné kúpiť ich zvlášť). Takto vyplnený drevený box je vhodný ako darček k narodeniu bábätka alebo ako darček tehotnej kamarátke na baby shower oslave a neskôr ho mamička bude môcť využiť ako Memory box na odkladanie tých najcennejších spomienok. 

Rozmery Spomienkového Boxu: 41 x 35,1 x 7,4 cm (Š x H x V)

UPOZORNENIE: Box je vyrobený z prírodného materiálu - brezové drevo a preto je každý box unikátny svojou kresbou aj odtieňom. Box sa z tohto dôvodu môže mierne líšiť od produktovej fotografie na e-shope.

Uvedená cena platí pre samostatný Memory Box bez knihy, bez detských vecičiek vo vnútri a bez krabičky na mliečne zúbky. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu