Tekuté rúže

Tekuté matné rúže sú v poslednej dobe veľmi obľúbené, pretože na perách držia oveľa lepšie, väčšina sa ani neotláča na pohár a po jedle vyzerajú pery rovnako skvelo. Rúž aplikujeme po okraj pier, alebo po líniu kontúrovacej ceruzky, nikdy nie ďalej. Kedysi bolo základným pravidlom mať buď výrazne nalíčené oči a jemné pery, alebo naopak. Dnes už sa na to priveľký dôraz nekladie. Môžeš mať výrazné aj oči aj pery, záleží to od tvojich čŕt tváre a hlavne ide o to, aby všetko krásne ladilo farebne, štýlovo.  Ak má žena veľké oči aj pery nie je treba výrazne líčiť oba tieto dominantné prvky tváre, no pri večernom líčení nikto nič nepovie na výrazné oči aj rúž. Z našej ponuky si môžeš vybrať tekuté matné rúže s výdržou až 16 hodín.

Cena

1314
11314
Tekutý matný rúž Air Matte Cabernet - Jolie Beauty
Výpredaj
€13,90

Nádherný tekutý rúž CABERNET AIR MATTE od Jolie Beauty v tónoch červeného vína je vhodný na večerné i denné líčenie. CABERNET ti pomôže byť sebavedomá a zvodná.  

131006
Tekutý matný rúž Air Matte Romance -Jolie Beauty
Výpredaj
€13,90

Romantická, ale nie nenápadná? Prečo nie? S odtieňom ROMANCE AIR MATTE od Jolie Beauty v cyklamenovo ružovej farbe môžeš pôsobiť rafinovane, nápadne a jemne zároveň. Tekutý...

131005
2 položiek celkom
Späť do obchodu