Jolie Beauty paleta očných tieňov YOU'RE ON FLEEK 19,2 g

Paletka očných trblietavých tieňov YOU'RE ON FLEEK od Jolie Beauty je „mladšou sestrou“ palety BOMB DOT COM. YOU'RE ON FLEEK ponúka 24 odtieňov lisovaných glitrov v neutrálnej farebnej škále od zlatej, cez ružovú až po hnedú. 

 Cruelty free produktVegánsky  produkt

Môžeme doručiť do:
11.10.2022
Skladom (1 ks)
Kód: 121002
Značka: Jolie Beauty
€34,90

Pre milovníkov trblietok a prirodzených farebných tónov je paleta očných tieňov YOU'RE ON FLEEK voľbou číslo jeden! Paleta je určená predovšetkým na oči, ale môže byť použitá aj na telo. Svoje miesto si určite nájde u každej vizážistky a milovníčky make-upu. Paleta má širokú škálu využitia najčastejšie sa používa pre večerné líčenie, svadobné líčenie, líčenie na stužkovú a iné špeciálne príležitosti, alebo pokojne aj na rade, či festival. Výhoda lisovaných glitrov je, že na viečku držia aj bez použitia lepidla – ich použitie sa však nevylučuje. Očná paleta je vegánska a nebola testovaná na zvieratách.

Rady od Peneloppe

1. Pod glitrové produkty môžme naniesť lepidlo na glitre, primer na oči, alebo korektor, či priming sprej, aby trblietky na oku vydržali čo najdlhšie.
2. Pri líčení očí s trblietkami si namaľujeme najprv oči a samotný make-up tváre robíme ako posledný, aby ich sme v prípade, že nám treblietky popadajú na líca, mohli jednoducho zotrieť vlhčeným obrúskom.
3. Pre profesionálny look je dobré glitrovú kombinovať s matnými a saténovými očnými tieňmi. Glitový tieň vtedy najlepšie vynikne v kútiku oka, v strede viečka, alebo pri štýle líčenia cut crease a hallo eyes looku.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
T Avatar autora | 20.1.2020
Paletka plná glitrov ❤❤❤ Konečne!
5
M Avatar autora | 26.11.2019
Som spokojná. Paletu využívam najmä pre svoje nevestičky. Glitre dobre držia aj bez podkladu a pigmentácia je úchvatná!